Berisha nxjerr foton: Kush e shoqëron deputetin socialist

Ish-kryeministri, Sali Berisha nëpërmjet mesazhit të një qytetari ka denoncuar personin që sipas tj shoqëron deputetin e Partisë Socialiste, Alket Hyseni.

Postimi i Berishës

Seria “krimi dhe pushteti”!

Ja kush shoqeronte famozin Alket Hyseni ne turin e tij te fundit ne Sarande.

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital! sb

“Ky esht Besjan Basha nga Fushbardha ky esht personi qe beri luft ne Gjirokaster me arm me Kostandin Xhuvanin kunder policise ky person shoqeronte ne Sarande, Finiq,Delvin,Alket Hysenin diten e llogaridhenies .” /albeu.com/
Shtuar më 22/05/2018, ora 20:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori