Berisha: Mesazhi i Metës u publikua nga Tom Doshi
Sali Berisha ka folur për një mesazh të përgjuar të Ilir Metës, duke thënë se ai mesazh ishte përgjuar më 2008 kur Meta ka qenë vetëm deputet.

Sipas Berishës, përgjimi është bërë nga ish-prokurorja e përgjithshme Ina Rama.

Për ish-kryeministrin, Ina Rama e ka përgjuar Metën në thyerje të ligjit.

Ai më tej shprehet se Ina Rama e ka përgjuar Metën dhe këtë përgjim ia ka dhënë Edi Ramës.

Komentet e tilla Berisha i ka bërë në emisionin "Studio e Hapur" të gazetares Eni Vasili. /Albeu.com/
Shtuar më 19/01/2016, ora 21:46

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori