Berisha komenton programin e qeverisë, ironizon Ramën
Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar mbi programin qeveritar që Kryeministri Edi Rama ka prezantuar sot në seancën e Kuvendit.

Berisha ka komentuar shkurt se fjalimi i Ramës sot në parlament ishte thjesht pikënisja e mashtrimeve dhe dështimeve të reja që priten prej kësaj qeverie.

STATUSI I PLOTE
Fjala e Norieges ne parlament:
Nga deshtimi ne deshtim,
Nga mashtrimi ne mashtrim
Praa…
Perpara drejt mashtrimeve dhe deshtimeve te reja! sb. /albeu.com/
Shtuar më 11/09/2017, ora 14:23

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori