Berisha i revoltuar: Ja gjendja e mjerë në spitalin Nënë Tereza (VIDEO)
Ish-kryeministri i vendit Sali Berisha ka postuar në llogarinë e tij në Facebook një video ku duken kushtet si trajtohen pacientët në Spitalin Nënë Tereza.

"Gjendje e mjerë në spitalin Nënë Tereza! Lexoni mesazhin dhe shikoni videon e qytetarit dixhital. sb"- ka shkruar ai.

video duket një krevat i sajuar me dërrasa të cilin qytetari i sheh si të pamundur për të vendosur një pacient.

"Pershendetje
Z, Sali Berisha
Ndodhem te Spitali Nene Teresa
Tu bere nje Visit njej Njeriut Tim
Por Kur pash nje Pacient te Semure nje nje Krevat kam ngel Pa mend
E kishin Vuar si ne Sendilet e Ifave te Enverit se Krevat une smundem ta Quaj ket
Po te dergoj dhe Foton
Me Respekt"- ka qenë mesazhi që i ka dërguar qytetari Berishës. /albeu.com/
Shtuar më 04/09/2017, ora 12:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori