Bëri shqiponjën me duar, modelja serbe fotografohet pranë reperit shqiptar

Në një organizim tw disa kohwve mw parw në Kosovë të titulluar ‘Miss Freedom of the World’, morën pjesë vajza nga vendet e ndryshme të rajonit por jo vetëm, ku nuk mungonte as Missi i Serbisë.

Teksa po sfilonte, veshur ne me fustan të kuq sikundër dhe vajzat e tjera Miss Serbia ka vendosur të bëjë një gjest që habiti të gjithë.

Bjondia bukuroshe ngiti duar lart dhe bëri shqiponjën.

“Është formë respekti, për mua është normale ta bëj”, tha Missi.

Madje së fundmi ajo ka pozuar përkrah reperit shqiptar Getoar Selimi, duke marrë pjesë në një nga koncertet e tij. Jovanka nuk ka hezituar të publikojë fotografi përkrah tij në llogarinë e saj në Instagram. /albeu.com/
Shtuar më 10/11/2019, ora 17:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori