Bëri seks me nxënësin e mitur, tani mësuesen bukuroshe e ka gjetur belaja (FOTO LAJM)

Pëlqej
Mësuesja 26 vjeçare Allyson Brittany nuk do ta kishte menduar se dërgimi i fotove të saj nudo të kryerja e marrëdhënieve seksuale me një studentin e saj të mitur do t'i rrezikonte asaj të kalonte 15 vite në burg.

E gjithë ngjarja ka ndodhur në një shkollë të mesme në shtetin e Michiganit në SHBA ku mësuesja fillimisht i ka dërguar foto nudo një nxënësi të saj që ishte më i vogël se 18 vjeç dhe më pas ka kryer marrëdhënie seksuale me të, shkruan Albeu.com.

Autoritetet lokale hetuan këtë rast duke zbuluar se mësuesja kishte kryer dy herë marrëdhënie seksuale me nxënësin e saj, të dyja të dokumentuara, ndërsa akuza ka kërkuar 15 vite burg. /albeu.com/

Shtuar më 20/09/2017, ora 17:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori