Berberi sfidon frikën, futet e punon në pallatin e shpallur të pabanueshëm
Edhe pse jemi në një moment të errët kur Shqipëria qan sot 51 viktimat e humbura nga tërmeti, duket se për disa njerëz, jeta vazhdon normalisht.

Kështu është edhe për këtë berber në zonën e Golemit në Kavajë, që pavarësisht se pallatit ku ka punën i është vënë shiriti që tregon se rrezikon seriozisht jetën, ai ka vazhduar normalitetin.

Edhe pse dhimbja kudo është në vend, dhe shumë kanë humbur shtëpitë duket se ngadëale-ngadalë gjërat po shkojnë drejt rrjedhës normale.

Shtuar më 30/11/2019, ora 13:36

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori