Benzi shpërthen në flakë, pasagjerët dhe shoferi hidhen në rrugë
Një makinë ka shpërthyer në flakë mbrëmjen e sotme pranë tunelit në rrugën Elbasan-Tiranë.

Automjeti tip Benz është shkrumbuar i gjithi por për fat të mirë nuk ka të lënduar në njerëz.

Personat që ndodheshin në makinë u hodhëm menjëherë nga automjeti sapo konstatuan flakët.

Policia dhe zjarrëfikëset ndodhen në vendgjarje, ndërkohë që kanë nisur hetimet. /albeu.com/
Shtuar më 20/01/2019, ora 22:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori