Bën të dashurën për spital vetëm se ndryshoi profilin e Facebook-ut (FOTO LAJM)

Lois Ashton u rrah barbarisht nga i dashuri i saj vetëm se ndryshoi foton e profilit të Facebook.

Ngjarja ka ndodhur në Liverpool dhe e reja u rrah nga i dashuri i saj 29 vjeçar Andreë McNair sepse ajo vendosi foton e saj në profil duke hequr një foto të përbashkët.

I dashuri e qëlloi atë disa herë në fytyrë duke i thyer tre dhëmbë ndërkohë që i shkaktoi dëme të konsiderueshme në fytyrë.

Pas kësaj ai u arrestua dhe u dënua me 36 muaj burg. /albeu.com/
Shtuar më 12/01/2019, ora 15:46

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori