"Bën s*ks për një kafe", Shqipja mbështet Sindin: Dihej që në prezantim (FOTO LAJM)

Biseda me tone të larta mes Sindit dhe Melisës detyroi këtë të fundit të largohet nga studio. Melisa i kujtoi një pyetje Mevlanit në takimin që kishin së bashku, por Sindi u indinjua kur u përmend "virgjëria".

"Unë do e bëj me atë që e ndjej, e jo me atë që e bën për një kafe. Kaq lloj njeriu je kaq bën.", ishin fjalët e Sidnit që larguan Melisën nga studio.

Po për këtë situatë nuk ka munguar as reagimi i Shqipes, ish-konkurrentes më të komentuar të programit e cila hpreh hapur mbështetjen për Sindin e madje shprehet: Kush ngacmon më të vërtetën e emsionit ka punë me mua.

Por deklarata e Shqipes për Melisën ishte mjaft e fortë:

Shpesh herë më bëni tag në disa skena dhe doni me këmbëngulje mendimin tim. E di që jam treguar infiderente dhe nuk ju kam dhënë mendim. Tashmë e keni kuptuar që jam ë drejtëpërdrejtë dhe ju pëlqejnë goditjet pa sponde. E vërteta djeg gjithmonë. Siç doli në ratin e balonit që thashë unë, doli edhe në rastin e kafes që tha Sindi. Sindi tha diçka që tashmë dihej që në prezantimin e parë. Mos harrojmë që dielli duket që kur lind." shkruante në InstaStory Shqipja duke goditur drejtëpërdrejtë Melisën.

Kjo e fundit gjithashtu pati një reagimin në Instagramin e saj ku shprehet se njerëzve që u ka ikur audienca po e kërkojnë në emrin e saj./albeu.com/

Shtuar më 01/12/2020, ora 09:46

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori