Bëhet vullneti i publikut, Fifi dhe Mc Kresha marrin çmimin e rëndësishëm
Sot është nata finale e “Kënga Magjike”, natë që ka nisur me shumë surpriza por edhe do të shpallet fituesi i këtij viti.

Por vetëm pak minuta më parë, është shpallur fituesi i cmimit të këngës më të votuar në Web.

Cmimin e ka fituar Fifi dhe Mc Kresha, të cilët kanë qenë vërtet më të preferuarit e publikut. /albeu.com/
Shtuar më 08/12/2018, ora 21:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori