Bearti largohet papritur nga "Përputhen", deklarata për Tean jashtë emisionit (FOTO LAJM)

Pas takimit të tij me Tean, Bearti është kthyer në një ndër djemtë më të komentuar në "Përputhen". Mirëpo, për arsye që ende nuk dihen, ai ka vendosur të largohet nga programi.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Bearti, me anë të një postimi në Instagram.

"Unë kam vendosur të largohem nga "Për\'puthen"", ka shkruar ai.

Në një status tjetër, ai ka shkruar se i pëlqen Tea dhe nëse ajo dëshiron mund të njihen, por jashtë emisionit "Për\'puthen".
Shtuar më 12/11/2020, ora 09:06

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori