Atentati mes Vlorës, kapet autori që ekzekutoi Tauland Beqirajn
Bashkëshortja tentoi të vriste veten, dalin fotot e çiftit që u zunë për Sinan Hoxhën dhe Anën e Përputhen

Sherri në familje për shkak të Sinan Hoxhës dhe Ana Kaurit të “Për’puthen” mori dhenë.

Ngjarja e pazakontë ndodhi më 1 janar, ku Saimir Bakalli së bashku me bashkëshorten dhe dy fëmijët kishte shkuar në shtëpinë e vjehrrit për Vitin e Ri.

Ndërkohë kanë dalë edhe fotot e çiftit në fjalë, Saimirit dhe Liljanës. Kjo e fundit ka dhënë një intervistë për emisionin “Shqipëria Live” ku tregoi se si ka ndodhur e gjithë ngjarja.

Sipas saj, bashkëshorti shpesh ka qenë i dhunshëm me të gjithmonë dhe se bëhej xheloz për këdo. “Më pëlqente muzika popullore dhe prandaj e doja televizionin te ai. Nuk i thashë se më pëlqen Sinan Hoxha. Por Saimiri e mori këtë sikur unë pëlqeja Sinanin”, tha ajo.

Madje, Liljana pas debatit ka tentuar të vrasë veten: “Saimiri gjithmonë më ka ofenduar. Mora thikën të vrisja veten por nuk më lejuan, as Saimiri, as familjarët”.
Shtuar më 25/01/2021, ora 14:29

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori