Bashkëjetesa treshe me missin shqiptar, “princi” i dënuar me 20 vite burg për armë e drogë
Pëlqej
Egla Harxhi është padyshm femra më mendjehapur në Shqipëri.

Ish-missi ka deklaruar haptas se se është biseksuale dhe se po përjeton dashurinë e saj në një marrëdhënie treshe, tashmë të njohur edhe për publikun.

partneri isaj Jarl Alexandre de Basseville ka bërë bujë në mediat shqiptare pas ardhjes së tij nga Franca në Libofshë.

Prej kohësh përflitet se Jarl ka idenë e krijimit të një Principate në Libofshë. Por, disa fakte janë bërë të ditura për të. Ai rezulton i dënuar me 20 vjet burg për armë dhe drogë në Los Angeles të SHBA-së. Madje atij i është ndaluar hyrja përgjithmonë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Ky fakt është i pasqyruar gjerësisht edhe në media botërore presigjoze, siç është për shembull gazeta franceze Le Parisien. Ndërkohë siç raportohet në media të tjera ndërkombëtare Jarl Ale de Basseville, figuron i martuar edhe me mbesën e aktorit të njohur Carli Caplin.

I ftuar në emisionin "Zonë e Lirë", Jarl Alexandre de Basseville foli për projektin e tij për krijimin e Principatës së Libofshës. Këtë çështje ai e debatoi me gazetarin Artur Zheji. Mbetet për t`u parë nëse ideja e tij e "çmendur" do të gjejë vend në Shqipëri.
Shtuar më 18/11/2017, ora 18:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori