Basha viziton të lënduarit e Unazës te Spitali i Traumës (VIDEO)
Lideri i PD-së, Lulzim Basha mbërrin tek Spitali Traumës për të vizituar personat e lënduar gjatë përplasjes në protestën e Unazës së Re.

Kujtojmë që KMT ka nisur sot shembjen e banesave në zonën e Unazës së Re, ndërsa mes banorëve dhe policisë ka pasur përplasje dhe tensione.

Nga përplasja deri tani raportohet për 13 të lënduar, ku 8 prej tyre janë banorë ndërsa 5 efektivë policie.

Shtuar më 12/11/2019, ora 13:01

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori