Basha në konferencë urgjente: Ramën e braktisën edhe socialistët
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ndodhet në një konferencë për mediat pas mbylljes së votimit për zgjedhjet vendore të 30 qershorit.

Basha: Sot shqiptarët braktisën në masë maskaradën e votimit njëpartiak të Edi Ramës. Edi Ramën sot e bojkotuan dhe socialistët.

Basha tha se kjo farsë është nul, ky proces është antikushtetues dhe i paligjshëm.
Shtuar më 30/06/2019, ora 21:00

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori