Basha i bashkohet artistëve: Kjo që po ndodh me teatrin nesër do ndodhë në shtëpitë tona
Kreu i Partistë Demorkatike Lulzim Basha i është bashkuar protestës tek Teatri Kombëtar.

Fjala e Bashws

Qëndrimi ynë ai që ka qenë gjithmonë.Këtu Edi Rama kërkon të pastrojë 200 milionë euro, me arkitektë të dënuar në Itali.

Kjo është një skemë mafioze, që Edi Rama kërkon ti rrëmbejë Shqipërisë Teatrin Kombëtar.

Kjo është një skemë mafioze me anë të të cilës Edi Rama kërkon të pastrojë paratë e kanabisit.

Më në fund para çdo shqiptari po tregohet se ne nuk kemi një qeveri, por një bandë.

Kjo që po përpiqen të bëjnë këtu sot, do të ndodhë në çdo shtëpi shqiptari, siç po ndodh tek Unaza, në Shkozë dhe në çdo vend tjetër në Shqipëri’, tha Basha.

Shtuar më 24/07/2019, ora 10:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori