Sekuestrohen 5.2 milion euro të të fortëve të Lezhës
Basha gafë para proteste (VIDEO)
Pëlqej
Basha nisi takime tek zona e nëntë katsheve për të ftuar qytetarët në protestën e nesërme që do të bëjë opozita.

Në një moment Basha pyet disa qytetar se ku i kanë fëmijët këtu apo në emigracion, dhe ata i përgjigjenemigracion, shkruan Albeu.com.

Kreu i PD siduket nuk e kishte mendjen dhe ua kthen që u presim bashkë me fëmijët nesër në protest. /albeu.com/

Shtuar më 25/05/2018, ora 19:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori