Banorët e Unazës vijojnë protestën, deputeti demokrat: Qytetarët do ta mposhtin regjimin diktatorial të Ramës
Banorët e zonës së Unazës së Re, edhe në ditën e parë të vitit kanë vijuar me protestën e tyre duke shënuar ditën e 59-të të saj.

Në mbështetje të banorëve ka qenë dhe deputeti i Partisë Demokratike, Klevis Balliu, i cili ka qenë me ta që prej ditës së parë.

"Jam i bindur që qytetarët e bashkuar do të arrijnë të mposhtin regjimin diktatorial të Edi Ramës. Protesta do të vazhdojë deri në anulimin e projektit, nuk ka opsion tjetër. Ata do t’ia dalin që të fitojnë kauzën e tyre."- ka qenë kjo një pjesë nga deklarata e Balliut nga protesta në Unazës së Re./albeu.com/Shtuar më 01/01/2019, ora 19:28

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori