Banka e Shqipërisë merr vendimin, pezullohen për tre muaj pagesat për kreditë
Këshilli i Mbikëqyrjes së Bankës së Shqipërisë ka vendosur që të shtyjë për tre muaj shtyrjen e pagesës së kësteve të kredive për tre muaj.

Abcnews.al mëson ekskluzivisht se vendimi është marrë pak më parë dhe parashikon kreditë për biznese dhe individë.

vijon...

Shtuar më 12/03/2020, ora 11:00

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori