Baba i dy fëmijëve, efektivi që ekzekutoi të riun dikur kishte konkurruar për aktor
Efektivi i Shqiponjave i cili ekzekutoi me armë pak pas mesnate 25 vjeccarin Klodian Rasha, është Nevaldo H. 25-vjeç dhe baba i dy fëmijëve.

Ngjarja sipas efektivit ka ndodhur pasi viktima ka qenë jashtë orës policore dhe kur polici i ka bërë thirrje të ndalojë, Rasha i ka drejtuar armën.

Ndërkohë Albeu.com mëson se Nevaldo H. ka konkurruar për aktor te Akademia e Arteve dhe emri i tij gjendet në listën e maturantëve të disa viteve më parë.

Lexo KETU /albeu.com/

Shtuar më 08/12/2020, ora 15:40

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori