Avioni plot me pasagjerë rrëshqet dhe përplaset pas uljes, dyshohet për shumë viktima (VIDEO)
Një avion i Air India Express me gati 200 persona në bord është përplasur në një aeroport në shtetin jugor të Kerala.

Avioni, gjatë rrugës nga Dubai, rrëshqiti jashtë pistës në aeroportin e Calicut pas uljes.

Operacionet e shpëtimit janë duke u zhvilluar, ndërsa flitet për shumë viktima.
Shtuar më 07/08/2020, ora 18:01

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori