Audiopërgjimi i Xhafajt, Berisha akuzon Prokurorinë për mashtrim
Ish-kryeministri Sali Berisha, ka dënoncuar në një postim në rrjetin social Facebook se asnjë zyrtar nuk ka marrë përsipër ekspertizën e audiopërgjimit të Xhafajt dhe se në fakt Prokuroria e Tiranës ka gënjyer.

Postimi i plotë

OPGJ dixhital denoncon:

Mashtrimin e prokurorise se Tiranes me urdher te Edvinit per zerin e Geron Xhafes!?

Asnje autoritet zyrtar italian nuk ka marre persiper ekspertizen!

Don Agaçio sekretari i pergjithshem i mafies shteterore po merret me kete afere! sb

“Pershendetje Dr jame OPGj ne prokurorine e Tiranes po ju njoftoj se
koleg te mije thone qe kane fute dike tjeter per kampionin e zerit dhe nuk eshte e agronit

Eshe dhene tek prokuroria e tiranes sepse aty kane pas akses, dhe jo te krimet e renda.Perveç kesaj moshtrijne se asnje marrveshje apo marrje persiper per ekspertize nga organet italiane nuk egziston por Don Agaçio dhe dhe avikati Visha qe ka nje jave qe rrine ne Rome per te rregulluar ekspertizen fallco te klientit te tij,anonim ju lutem doktor se me iken koka! /albeu.com/
Shtuar më 25/05/2018, ora 19:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori