E FUNDIT/ Sulmohet Tom Doshi në Shkodër
Atentati tronditi Tiranën, ky është viktima (VIDEO)
Zona e spitalit të fëmijëve në Tiranë, në rrugën “Kongresi i Manastirit” është tronditur nga disa të shtëna me armë.

Mësohet se forca të shumta policie kanë mbërritur në vendngjarje.

Dyshohet se si pasojë e të shtënave Devi Kasmi, 41 vjec ka humbur jetën, ndërkohë që raportohet se autori ka qenë me skafandër.

Informacion paraprak.

Rreth ores 18.44 ne Sallen operative ka ardhur nje telefonate se ne rrugen "Kongresi i Manastirit" ka te shtena me arme.

Menjehere ne vendngjarje kane shkuar forca te shumta polici ku ka rezultuar se:

Ne nje rrugice qe lidhet me rrugen Kongresi i Manastirit, ne afersi te Morgut eshte vrare me arme zjarri shtetasi D.K, 41 vjeç.

Jane ngritur pika te shumta kontrolli, si dhe po krihet zona.

Grupi hetimor ne vendngjarje po fikson dhe grumbullon çdo prove qe mund te çoje ne identifikin e autoreve.
Shtuar më 29/01/2018, ora 19:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori