Astrologia jep parashikimin: Do shkarkohet apo jo Meta
Aktualiteti politik në vend ‘ka përfshirë’ dhe astrologen Meri e cila ka qenë e ftuar në “Wake Up” në Top Channel.

Astrologia e njohur Meri Shehu ka folur për situatën politike në vend.

E pyetur se çfarë thonë yjet për shkarkimin e presidentit Ilir Meta, ajo shprehet se nuk parashikohet një gjë e tillë.

“Nuk besoj se do ketë shkarkim. Do ketë konsensus” është shprehur astrologja.

Shtuar më 17/06/2019, ora 12:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori