"Asnjëherë s' ke bërë s*ks", jepet vendimi për mësuesin 63 vjeçar
Gjykata e Fierit ka vendosur të lerë në burg 63-vjeçarin Agron Bego.

Pas denoncimit në emisionin "Stop" për ngacmim seksual, profesori i kantos në shkollen e mesme Artistike “Jakov Xoxa” në Fier u arrestua.

Profesori është kapur ne pergjime, teksa ofrohet ta ndihmojë vajzën me mungesat, në këmbim të intimitetit.

Në videon e publikuar nga emisioni “Stop”, profesori Agron Bego pasi pranon se ka qene zhigolo, ka punuar ne shtepi seksi dhe eshte i 99-ve, i thote vajzes se nuk duhet të bëjë seks me bashkëmoshatarë, se ata nuk dinë të bëjnë seks.

Shtuar më 14/02/2020, ora 14:20

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori