Arrestohet shqiptari në Itali, ndihmonte bosin e drogës
Policia italiane ka vënë në pranga shtetasin shqiptar Besim Muha.
Muha dyshohet si shpërndarës droge në shërbim të bosit të drogës në Verona, Roberto Mengardo.
Shqiptari i kishte dalë garant Mengardos dhe ia transportonte drogën.
Mengardo është koka e një rrjeti të organizuar droge me veprimtari në Verona, Pioneze dhe Bruxhine. /Albeu.com/
Shtuar më 30/01/2016, ora 22:18

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori