Arrestohet një nga grabitësit e argjendarisë tek "Selvia"
Është arrestuar një nga personat që ditë më parë grabitën argjendarinë në zonën e "Selvisë" në Tiranë.

I arrestuari është Andrea Bregasi.

Ai u vu në pranga nga forcat policore në qytetin e Durrësit.

Më datë 6 gusht, 23-vjecari i shoqeruar dhe nga nje person tjeter i maskuar goditi me tyten e pistoletes duke e lenduar ne koke pronaren e argjendarise Olta Sinanaj dhe arriti te grabise nje sasi te konsiderueshme floriri.

Argjendaria në fjalë ka rënë dhe herë të tjera pre e grabitjes.

Kështu, më 2011-tën, argjendaria u grabit nga Viktor Gushi, i cili vrau dhe pronarin Rrapo Sinanajn. /albeu.com/
Shtuar më 10/08/2014, ora 17:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori