U tha se tentoi të grabiste bankën, si qëndron e vërteta e arrestimit të komandos
Mëngjesin e sotëm u raportua në media se një shtetas nga Librazhdi, ka tentuar të grabitë një bankë.

Lenci Kazazi 36-vjeçar është arrestuar pak pasi ka thyer xhanmin e derës së jashtme. Sipas Fax web mësohet se personi është me probleme mendore dhe nuk dyshohet për tentativë vjedhje te bankës.

Lenci Kazazi ka punuar edhe si Efektivë i Batalionit Komando, ku ka marrë pjesë edhe në një mision ushtarak në Irak.


Shtuar më 21/08/2019, ora 10:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori