Arrestimi "live" i ish- deputetit të PD/ Berisha: Lirojeni menjëherë!
Ish kryeministri Sali Berisha pak minuta më parë, nëpërmjet një postimi në Facebook, ka reaguar lidhur me denoncimin që iu bë mbrëmjen e djeshme ish deputetit të PD, Bardh Spahia.

Sipa Berishës, Arrestimi i mirefillte politik i ish deputetit Spahia eshte kryer pa asnje prove apo fakt por gjithçka bazuar ne akuza fallco te turpshme te denja vetem per bastarde te eterve xhelat si Edi Rama dhe narkohorrat qe e rrethojne.
Ai kërkoi lirim të menjëhershëm të ish deputetit pasi po mbahet i arrestuar si i burgosur politik.


Nje krim i shemtuar politik i skizoidit Edvin Kristaq Mafia!

Te dashur miq, mbreme Edvin Kristaq Mafia, ne nje akt kriminal hakmarrje politike dhe terbimi te papermbajtur prej skizoidi urdheroi ne shkelje te ligjeve arrestimin me pusi duke shkuar i ftuar ne nje debat televiziv ne Top Channel te ish deputetit Bardh Spahia.

Arrestimi i mirefillte politik i ish deputetit Spahia eshte kryer pa asnje prove apo fakt por gjithçka bazuar ne akuza fallco te turpshme te denja vetem per bastarde te eterve xhelat si Edi Rama dhe narkohorrat qe e rrethojne dhe vetem e vetem se Bardh Spahia eshte nje nga kritiket me te vendosur dhe te ashper te kryehorrit te vendit dhe narko banditeve te tij.

Edvin Kristaq Mafia me Vasal Kimikun e tij zgjodhen organizimin e pusise, duke shfrytezuar ftesen e Ish deputetit Spahia per debat televiziv, per te kryer aktin e tyre te pashembullt dhe kriminal, arrestimin e tij te kundraligjshem.

Denoj me ashpersine me te madhe kete akt kriminal politik te Edvin Kristaq Krimit dhe horrave rreth tij dhe kerkoj lirimin e menjehershem te ish deputetit Bardh Spahia qe mbahet i arrestuar si i burgosur politik. sb
Shtuar më 20/06/2019, ora 09:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori