Aroma e ‘mallit’ dhe ‘fytyra’ tradhtojnë shqiptarin, arrestohet në Itali pas asaj që ju gjet në makinë
Një 21-vjeçar shqiptar u arrestua nga karabinierët në Ravena, të dielën, nën akuzën e posedimit të drogës.

Policia vuri re të riun ndërsa ishte në bordin e një veture në vijën bregdetare Marina Romea. Sjellja e djalit dhe aroma që dilte nga makina bënë që karabinierët të dyshonin, çka më pas vijoi kontrolli i mjetit.

Policia gjeti dy doza marihuanë dhe dy kokainë si dhe 1 500 euro në kartëmonedha të vogla, të ardhura të mundshme nga aktiviteti i drogës në lokale gjatë natës.

Droga dhe paratë u konfiskuan dhe 21-vjeçari u arrestua.
Shtuar më 13/08/2018, ora 23:29
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori