Arjola Demiri i tregon të gjitha: Vendi më i çudithëm ku kam bërë dashuri (FOTO LAJM)

Arjola Demiri ka qenë e ftuara e rradhës në "After Party" nga Luana Vjollca. Arjola i është përgjigjur edhe pyetjeve nga jeta private duke treguar se aktualisht është single.

Aktorja bukuroshe u shpreh se dëshiron që partneri në të ardhmen t'i bëjë shumë surpriza dhe se ka shumë nevojë për dashuri.

Një ndër pyetjet më pikante ishte: "Vendi më i çuditshëm ku ke bërë dashuri?"

"Në mal", u përgjigj Arjola.

Shtuar më 27/01/2021, ora 12:23

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori