E FUNDIT/ Formacionet zyrtare, Parma-Inter
Ardhja e Çuçit shkakton "furtunë" në Elbasan, kush janë shefat e rinj
Struktura e policisë në Elbasan ka pësuar disa ndryshime. Eshtë ndryshuar shefi i krimeve, shefi krimit ekonomik dhe shefi i sektorit të anti drogës.

Sokol Novaku nga shefi i sektorit të antidrogës transferohet shef krimesh në komisariatin e Gramshit.

Maringlen Duçi nga shefi i hetimeve në komisariat, transferohet shef i krimit ekonomik në drejtorinë e policisë.

Ndrsa shef i hetimit ne komisariatin Elbasan emerohet Faik Ruko

Po ashtu janë ndryshuar edhe 5 oficerë në sektorë të ndryshëm.

Mësohet se lëvizjet janë bërë në kuadër të përmirësimit të punës në drejtorinë vendore të policisë Elbasan.
Shtuar më 22/01/2021, ora 12:44

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori