Arben Ristani kapet "mat" duke puthur deputeten socialiste (FOTO LAJM)

Një event bamirësie në kuadër të kauzës së kancerit të gjirit, u shoqërua me takime të përzemërta mes udhëheqësve politikë.

Ish-ministrja e Ekonomisë, Milva Ekonomi është takuar me Arben Ristani dhe kjo foto po bën xhiron e rrjetit.

Në koncertin e bamirësisë ku interpretoi edhe sopranoja e famshme Ermonela Jaho, njëkohësisht ambasadore e YWCA në kauzën e “Fjongos Rozë”, morën pjesë shumë personazhe të njohur të fushës së artit dhe politikës shqiptare.

Të gjitha fitimet e koncertit, që u zhvillua salla e Katedrales Ortodokse në kryeqytet, do të shkojnë për organizatën YWCA për të mbështetur gratë me kancer gjiri.


Shtuar më 23/10/2019, ora 08:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori