Anita poston foton intime me Ramush Haradinajn: Nuk pat qare pa më puth pak (FOTO LAJM)

Anita Haradinaj është mjaft aktive në profilin e saj në “Instagram”, ku ndan momente të ndryshme me fansat e shumtë.

Së fundmi, Anita ka publikuar një fotografi mjaft romantike dhe intime, ku shfaqet krah bashkëshortit të saj, Ramush Haradinaj.

Anita poston foton intime me Ramush Haradinajn: Nuk pat qare pa më puth pak.

“Spat qare pa m’puth pak”, ka shkruar Anita në foton ku shfaqet duke u puthur në buzë me partnerin e saj.

Në familjen e ish-kryeministrit ka festë pasi djali i tyre Trimi festoi ditëlindjen e 10-të. Anita e uroi me një fotografi duke i shkruar një urim special.
Shtuar më 25/01/2021, ora 10:09

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori