Analisti zbulon “sëmundjen” e Ramës: Ka agravuar situata
Lubonja është shprehur në News24 se gjendja e Ramës është më e agravuar për shkak të sëmundjes së tij dhe mendimit se është superior ndaj gjithëkujt.

“Personi në fjalë, përvecse është përfaqësuesi i një kulture, se ne kemi kulturën e dhunës ndaj më të dobëtit, ka edhe sëmundjen e vet, që ja thellon këtë.

Sëmundja është narcisismi malinj i Edi Ramës. Por, ka edhe delirin e omnipotencës, që mendon se është mbi ligjin dhe nuk ka respekt për tjetrin.

Ka edhe mungesën e empatisë. Këtyre ju duket se janë superior dhe të tjerët mund t’i instrumentalizojnë”- theksoi Lubonja.
Shtuar më 14/02/2019, ora 23:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori