Amerika apel për zgjedhësit në Kosovë: Çdo votë numërohet
Ambasdori i Shteteve të Bashkuara në Kosovë, Philip Kosnett, përmes një postim në Twitter ka dhene apelin e pare per zgjedhjet në Kosovë.

Kosnett ka shkruar që çdo votë numërohet prandaj dilni the votoni.

“Në Kosovë si në Amerikë, çdo votë numërohet. Cdo zë ka rëndësi. Cilado qoftë pikëpamjet tuaja, këdo që të mbështesni – më 6 tetor, dilni dhe votoni. Për veten, për vendin tënd, për të ardhmen tuaj”, ka shkruar Kosnett.
Shtuar më 06/10/2019, ora 08:30

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori