Ambra e Big Brother shfaqet provokuese në videoklipin e 2Ton
Pëlqej
Ambra është ish-banorja e Big Brother që ka provokuar më shumë këtë edicion dhe ka krijuar situata të tensionuara brënda shtëpisë për shkak të xhelozisë që ka shkaktuar te vajzat konkurrente.

Kjo ka ardhur si shkak i bukurisë dhe natyrës së hapur të vajzës.

Por kaq seksi si tek klipi i reperit 2Ton, “One Night” nuk e kemi parë ndonjëherë.

Ajo shfaqet mjaft sensuale dhe në disa skena edhe nudo në vaskë, ndërkohë që duket në formë të mrekullueshme.
/albeu.com/
Shtuar më 19/06/2017, ora 14:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori