E FUNDIT/ Sulmohet Tom Doshi në Shkodër
Ambasada amerikane publikon videon e reformës në drejtësi, çfarë po ndodh (VIDEO)
Ambasada amerikane sot kujton 3 vjetorin e miratimit të reformësdrejtësi në Shqipëeri. Nëpërmjet një video të publikuar në Facebook, shihet si kjo rreformë do të sigurojë që çdokush të jetë i barabartë para ligjit.

Postimi i plotë i Ambasadës

Çfarë është reforma në drejtësi? Si po zbatohet? Si do të ndikojë në jetën tënde dhe në jetët e shqiptarëve? Sot, në 3 vjetorin e miratimit të reformësdrejtësi, shihni këtë video të thjeshtë për të mësuar se si reforma në drejtësi do të sigurojë që çdokush të jetë i barabartë përpara ligjit. #CfareEshteReformaNeDrejtesi #NdalKorrupsionit

Shtuar më 22/07/2019, ora 09:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori