Ambasada amerikane bën njoftimin e rëndësishëm mbi Vettingun, SPAK-un dhe BKH-në (VIDEO)
Ambasada Amerikane në faqen e saj zrtare në Facebook, ka ndarë një mesazh ku flet për reformën në drejtësisë, si po zbatohet ajo dhe se si do të ndikojë në jetën e gjithësecilit prej nesh.

Në videomesazh mund të shikoni serinë e plotë mbi ReformënDrejtësi, Rivlerësimin, Gjykatën Kushtetuese, SPAK dhe BKH

Njoftimi i plotë

Çfarë është reforma në drejtësi? Si po zbatohet? Si do të ndikojë në jetën tënde dhe në jetët e shqiptarëve? Gjatë javëve të kaluara, postuam një seri videosh informuese për të shpjeguar se si reforma në drejtësi do të sigurojë që çdokush të jetë i barabartë përpara ligjit. Keni humbur njërën prej videove tona? Këtu mund të shikoni serinë e plotë mbi ReformënDrejtësi, Rivlerësimin, Gjykatën Kushtetuese, SPAK dhe BKH: https://bit.ly/2PkUB9y #CfareEshteReformaNeDrejtesi #NdalKorrupsionit


Shtuar më 03/09/2019, ora 09:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori