Ambulanca futet mes turmës, protestuesit e godasin me ç’të munden (FOTO LAJM)

Shkodër, një ambulancë ka hyrë mes turmës së protestuesve në Shkodër dhe kjo gjë ka sjellë acarimin e qytetarëve.

Siç shihet edhe në fotot e mëposhtme protestuesit janë sulur mbi furgonin e autoambulancës dhe kanë filluar ta godasin me grushta dhe shkelma.

Shtuar më 20/06/2019, ora 19:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori