E FUNDIT/ Sulmohet Tom Doshi në Shkodër
Akuzohej për përdhunimin e të bijës, shqiptari vetvaret në qeli
Një 48-vjeçar shqiptar i akuzuar për përdhunimin e vajzës së 15 vjeçare është gjetur mëngjesin e sotëm i vetvaruar në qelitë e paraburgimit të Drejtorisë së Policisë së Selanikut. Sipas policisë, shqiptari kishte prerë mbulesën e dyshekut dhe e kishte përdorur si litar.

Ai do të transferohej sot në burgun e Grevenasë. /albeu.com/
Shtuar më 16/01/2014, ora 13:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori