Akuza, kjo është banda që po terrorizon Shkodrën
Partia demokratike ka reaguar vetëm pak minuta më parë në lidhje me ngjarjet e rënda të ndodhura në dy muajt e fundit në Shkodër.

Përmes një deklaratë për mediat, deputeti demokrati Ervin Salianji, u shpreh se e gjithë kjo situatë e rëndë kriminale tregon se krimi dhe bandat e lidhura me qeverinë janë më të forta se ligji.

Ndër të tjera ai ka treguar se të gjithë familjarët dhe qytetarët e Shkodrës i dinë autorët por nuk kanë zë të denoncojnë.

Sipas tij banda që quhet ndryshe edhe banda e Bajrave ka plotësisht nën kontroll Shkodrën dhe ka lidhje të drejtpërdrejtë me qeverinë Rama. /albeu.com/

Shtuar më 01/09/2018, ora 23:49

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori