Akuza e rëndë ndaj Agron Xhafajt: U kap me makinën plot me drogë
Një akuzë tjetër është hedhur nga kryeministri Berisha kundër Agron Xhafajt, vëllait të ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafaj.

Berisha ka shkruar se ai është kapur me makinën plot me hashash.

Sipas Berishës, ai ka telefonuar drejtorin e policisë së Vlorës, për ta lënë të kalojë.

Ish-kryeministri shkruan se:

Ja se si Fatziu minister mbronte trafiqet e Geronit!
Qytetaret dixhital denoncojne:

– Urdherin e vella Ftaziut per te shpetuar vella Agronin te ndaluar me makinen plot hashash!

Vella Agroni/Geroni ishte i implikuar edhe ne grupin e Novoseles! Sb

Mirembrema doktor. Doja tju informoja se ne muajin nentor te 2017 agron xhafa eshte ndaluar ne vlore nga shefi i krimeve altin hamitaj pasi kishte te dhena se ne makinen e tij kishte hashash. Aty jane konfliktuar me nj tj. Fatmir xhafa ka telefonuar gent shehaj direkt qe eshte dr pol vlore dhe e kane lene te ike pa kontrolluar fare. Te lutem shume fshihe nr tim po vendose ta publikosh. Ju uroj shendet e nje nate te mire.

PRSH DOKTORE Doja te te vija ne dieni sepse sapo ra brenda me kemebt e veta ky ministri mallengjyer pa pyete njere me ate grupin e novoseles kishte gisht vellai i ministrit apo jo?” /albeu.com/
Shtuar më 17/05/2018, ora 21:48

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori