Aktivistja bën deklaratën e fortë: Rama pickoi një deputete sa i dolën lot
Aktivistja e shoqërisë civile, Sevim Arbana ka deklaruar se ka parë “Live”, Edi Ramën duke dhunuar një grua.

Ajo tha se ka qenë në një nga hotelet kryesore të Tiranës në një aktivitet, kur Rama ka pickuar një ministre aq fort sa asaj i dolën lotët por pastaj e mblodhi veten.

Sevim Arbana: Unë kam parë skena që ia ka futur edhe me të pickuar një ministreje, grua.

Krasta: Ti e ke parë nga televizori apo e ke parë skenën?
Arbana: Jo, live

Krasta: Dhe je e bindur që është një pickim dhe nuk është një…kështu gjest

Arbana: Jo ishte pickim dhune, dhune, seç i shpëtoi asaj një fjalë dhe tëk e pickoi…tek Sheratoni ka qënë, qershor 2013

Krasta: E mblodhi ajo zonja veten?

Arbana: Asaj i dolën dy lot, kështu i ranë dhe e mblodhi veten pastaj se ishin një javë para zgjedhjeve. /albeu.com/
Shtuar më 28/01/2019, ora 23:20

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori