Aksioni anti-kanabis, arrestohen tre persona në Kuçovë
Tre persona janë arrestuar nga Policia në Kuçovë, pasi janë kapur duke kultivuar kanabis. Në pranga janë vënë Riza Gjoroveni, Fatos Bellanga dhe Mehmet Toska.

Tre të arrestuarve i janë sekuestruar edhe një automatikë pushkë dhe 150 fishekë.
Shtuar më 13/08/2019, ora 18:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori