Aksion për ta arrestuar në Angli, i riu nga Elbasani hidhet nga dritarja për të shpëtuar (VIDEO)
Një i ri nga Elbasani i cili ishte në prag të arrestimit nga Policia angleze është hedhur nga dritarja për të shpëtuar.

Personi në fjalë dyshohet se ishte në kërkim për trafik droge dhe Policia po kontrollonte banesën e tij në Sheffield.

Elbasanlliu si rrugë shpëtimi mendoi të thyejë xhamin e banesës në katin e dytë dhe të hidhet. Nuk dihet nëse ka pësuar dëmtime apo jo nga hedhja por pasi preku trotuarin e rrugës, ai u arrestua menjëherë.
Shtuar më 10/07/2019, ora 21:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori