Aksidentohet policë, është në gjendje të rëndë
Një polic është aksidentuar në hyrje të qytetit të Lushnjes, duke marrë plagë të rënda.

Efektivi i policisë që ka pësuar aksidentin është Fatjon Nikaj, i cili është shtruar në spital në gjendje të rëndë.

Makina që drejtonte Nikaj doli nga rruga dhe u përplas me një objekt. Shkak për aksidentin mendohet se ka qenë shpejtësia e lartë.

Shtuar më 30/06/2018, ora 17:54

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori