Aksidenti i frikshëm në Tiranë, qytetari humb dy këmbët (VIDEO)
Qytetari që u përplas mëngjesin e sotëm tek rruga ‘5 Maji’ ka humbur të dyja këmbët.

Pas ngjarjes së rëndë, qytetari është dërguar në spitalin e Traumës për të marrë ndihmën e nevojshme mjekësore, por fatkeqësisht ka humbur gjymtyrët e poshtme.

Ngjarja e rëndë u raportua mëngjesin e sotëm. Teksa qytetari qëndronte buzë rrugës pranë vizave të bardha dhe priste të kalonte në anën tjetër, u përplas nga një makinë.

Shtuar më 15/01/2021, ora 14:35

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori