Aksident në Tiranë, niset me urgjencë në spital i mituri
Një aksidnet ka ndodhur pak më parë në Tiranë ku një makinë ka përplasur një të mitur i cili është dërguar me urgjencë në spital.

Drejtuesi i mjetit ndodhet në vëndngjarje.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë vijojnë punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi i policisë
Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 13.08.2020, rreth orës 20:40, në Tufinë, mjeti me drejtues shtetasin A.A., ka aksidentuar fëmijën e mitur me iniciale G.N., 15 vjeç, i cili u dërgua menjeherë në spital dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.
Drejtuesi i mjetit ndodhet në vëndngjarje.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë vijojnë punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.
Shtuar më 13/08/2020, ora 22:30

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori